• Dzień Ciszy i Spokoju

• 29.10.2023
        • 27.10. na szkolnych korytarzach „słychać” było ciszę. Uczniowie spędzili przerwę porozumiewając się za pomocą gestów, mimiki lub wykorzystując inne alternatywne dla mowy sposoby komunikacji. Podczas kolejnej przerwy relaksowali się na sali gimnastycznej, leżąc i słuchając muzyki. Najwytrwalsi otrzymali słodkie upominki. Dzień Ciszy i Spokoju zainicjowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, aby zwrócić uwagę młodzieży na szkodliwy wpływ hałasu na zdrowie i samopoczucie człowieka.

• Wycieczka do Krakowa

• 29.10.2023
        • 23.10. klasa 4a, 5a i 5b wybrały się na wycieczkę do Krakowa. Uczniowie zwiedzili miast oraz wzięli udział w warsztatach tworzenia tabliczek czekolady.

• Spotkanie z policjantką

• 24.10.2023
        • 18.10. uczniowie z klas I - III i IV b wzięli udział w spotkaniu z policjantką, która przeprowadziła pogadankę na temat zasad bezpieczeństwa w szkole oraz poruszania się po drodze. Opowiedziała także o pracy policjantów i zwróciła uwagę na to, jak ważne jest noszenie odblasków, szczególnie o tej porze roku.